elegantní věda

Neváhej se ptát!

Od matematiky přes fyziku až po společenské vědy

Co se vám jako první vybaví, když se řekne věda? Něco složitého? Komplikovaného? Něco co je těžké pochopit? Dá se tomu těžko věřit?

A přitom nejčastějším slovem jakým se věda popisuje je elegantní. Také krásná, ale přiznejme si, že to už je hodně silné slovo.

Co máme v Paioneers za cíl? Přesvědčit vás, že věda, ať už jde o fyziku, matematiku, chemii, biologii, geografii, ekonomii (výčet by mohl dále pokračovat), elegantní je. A pokud ne, tak jsme vám to asi špatně vysvětlili.
Takže se neváhejte zeptat!

Co pro vás máme?

Scitalks, podcast i přednášky

Už teď se můžete podívat na youtube Paralelní Polis na první serii videopřednášek Scitalks. Serie budou vycházet pravidelně dvakrát do roka a budou se věnovat aktuálním oblastem vědeckého bádání.

Zároveň od nového roku začneme každých 14 dnů vydávat podcast, ve kterém se budeme povídat nejen o vědě samotné, ale i o tvůrčím procesu, financování vědy a jiných tématech, která by vás mohli zajímat.

Abychom se ale viděli i naživo, můžete se každý měsíc v Polis těšit na zajímavé přednášky! Ale nezoufejte, v záloze toho máme mnohem víc!

Paioneers

Dělnická 43
Praha 7
(Paralelní Polis)

Email: info@paioneers.cz