coworking

Proč se stát členem?

24/7 brána k novým technologiím

V rámci naší technologické klubovny Paioneers otevíráme coworking space 24/7!
Jeho hlavní výhodou je nonstop provoz – přístup do kanceláře je možný celý den a celou noc. Zároveň je zde možnost využití kuchyňky, jak na večerní svačinu, tak na snídani.

Díky členství, které spadá pod PaperHub, je pak všem členům umožněn přístup k tiskárně, terase a zasedací místnosti v budově Paralelní Polis právě v PaperHubu, který sídlí hned vedle nás přes dvorek.

AI Hub nenabízí jen klasický cowork space – je navíc bránou do světa nových technologií a AI, kde je možné potkat umělce pracující s propojením své tvorby a moderní technologie, cyborgy, jaderné vědce a vše mezi tím. Naším cílem je vytvořit komunitu multioborových expertů. Ve 21. století je třeba sdružovat lidi se stejným přístupem k životu a vzdělávání, a přesně to jsme schopni jako Paioneers poskytnout. AI Hub je skvělou příležitostí se přidat ke komunitě lidí se stejným smýšlením z různých profesí.

Vstup do světa inovací

Inovace a nové technologie

Jako “stálý obyvatel” Paralelní Polis budeš mít nejblíže k našim hlavním tématům, jako jsou decentralizace, svoboda na internetu a kryptotechnologie, a také zajímavým kontaktům, nejen díky mezinárodnímu Hackers Congressu.

Začíná to seznámením s kryptoměnami, kterými platíš za členství, ochranou tvého soukromí v digitálním prostředí a končí… třeba vývojem vlastního projektu na blockchain

Proč coworking a pro koho se hodí

AI Hub, který spadá pod Paper Hub je součástí Paralelní Polis založené r. 2014 uměleckou skupinou Ztohoven a sídlící v atraktivní lokalitě dolních Holešovic. Čerpá ze zázemí kavárny, Institutu kryptoanarchie a hackerspace – jako “paperhubster” tedy získáváš all inclusive balíček služeb, které můžeš svobodně využívat. Vítáme liberálně smýšlející, inovativní freelancery a startupy se zájmem o témata digitální svobody, s iniciativou a kreativními nápady. Nabízíme možnost vyměnit hierarchii a přísná pravidla za plnou pracovní svobodu a vlastní realizaci ve využití prostoru a programu. Tento DIY koncept inspiruje členy k nezávislosti a tvůrčímu přístupu i v dalších oblastech jejich podnikání a života.

Ceník členství a pronájmu

Pracovní místo

Pracuješ pro zahraniční klienty nebo ti jednoduše více vyhovuje práce v nočních či brzkých ranních hodinách?
Hodil by se ti přístup bez omezení, zároveň chceš pracovní zázemí, kde si můžeš připravit snídani? Právě pro tebe máme AI Hub 24/7!
Nenabízíme jen klasický cowork space, ale i bránu do světa nových technologií a AI, kde je možné potkat umělce pracující s propojením své tvorby a moderní technologie, cyborgy, jaderné vědce a vše mezi tím.

Pevný stůl – 5700 Kč / měsíc
Sdílený stůl – 4500 Kč / měsíc

Zasedací místnost v Paperhubu

Máš k dispozici prostor, kde můžeš v soukromí telefonovat, sejít se s týmem až 12 lidí nebo si pozvat klienta. Kromě praktického vybavení v podobě whiteboardu, projektoru a plazmové obrazovky oceníš také přímý vstup na stinnou a prostornou terasu. Zjisti více o našich pronájmech.

Cena : 350 Kč / hodina, bez DPH

Kryptoměny
a jak na ně

AI Hub a Paper Hub jsou jediné coworking prostory na světě, kde se za členství platí POUZE kryptoměnou – bitcoinem nebo litecoinem.

Pro běžné užívání těchto virtuálních měn je důležité mít speciální peněženku, kterou stáhneš jako aplikaci do tvého chytrého telefonu. Nejjednodušší cestou jak ji následně nabít, je nákup kryptoměn v hotovosti přes bankomat v naší kavárně, nákup na dálku převodem přes online burzu nebo směnárnu nebo přímým nákupem od některého prodávajícího. A nejsnadněji si vyzkoušíš první útratu třeba za nákup kávy v naší kavárně.

Jsme zaměřeni na členy, kteří již zkušenosti s kryptoměnami mají, ale nemusíš být ostřílený znalec, aby ses u nás stal členem – jak fungují kryptoměny jsme schopni vysvětlit i naší mámě!
Vystavené faktury na všechny platby jsou samozřejmostí a kromě ceny zasedačky není na ceny členství aplikována DPH.

Napiš nám

Máš jakýkoliv další dotaz, není ti něco jasné?
Chceš si AI Hub vyzkoušet?
Určitě nás neváhej kontaktovat (v pracovních dnech mezi 9 a 17h), rádi se s tebou potkáme a provedeme tě v Paioneers a celé Paralelní Polis.
Napiš na lucie.uchytilova@paralelnipolis.cz nebo na náš FB či instagram a přijď na den na zkoušku zdarma!

Otevírací doba v Polis je 8h – 20h.

Paioneers

Dělnická 43
Praha 7
(Paralelní Polis)

Email: info@paioneers.cz